Šuplíková komoda Del Sol 18
Podrobný popis produktu
Výška: 122 cm
Hloubka: 45 cm
Materiál: masiv borovice
Masivní komoda - vybírat můžete ze dvou variant šířky 120 cm a 85 cm.
Šuplíková komoda Del Sol 18 je zhotovena z borovicového dřeva, disponuje prostorem 5 šuplíků. Zadní část nábytku tvoří sololitová deska. Šuplíky jsou umístěny na kovových pojezdech, opatřeny úzkými úchyty.
Kolekce Del Sol je určena pro milovníky moderních interiérů, kteří jsou zároveň příznivci kvalitně zpracovaného nábytku. Výrobci tohoto nábytku dbali především velkou pozornost při výběru dřeva - to se vyznačuje jen minimálním výskytem suků. Tloušťka dřeva umocňuje masivní vzhled celého nábytku. Mezi další přednosti patří jistě kvalitní kování, dokanalé úchyty a 3x ošetřené dřevo polomatným nitrolakem. Zadní části skříní, komod a vitrín tvoří sololitová deska.
Díky jednotlivým komponentům kolekce Del Sol vytvoříte vlastní nábytkové sestavy dle vašich představ a přání. Nábytek řady Del Sol doporučujeme do obývacích pokojů,jídelen či ložnic.
Související produkty:
Vitrína Del Sol 04
Moderní vitrína pro vystavení porcelánu, svátečního skla nebo jiných upomínko…
Cena: | 0,- |
---|---|
Doba dodání: | 4 - 8 týdnů |
Detail Koupit |
Truhla Del Sol 07
Šuplíková komoda Del Sol 15
Zákazník
nepřihlášen
Novinky e-mailem
Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových produktech a slevách.