Komoda z dubového dřeva AROZZE loft styl

Kód: KAT3SARE0701
41 370 Kč
KAT 3 - 4 týdnů

Masivní loftová komoda z dubového dřeva AROZZE na kovových nohách je skvělou volbou nejen do loftových interiérů. Svým nadčasovým designem oživí každý obývací pokoj, pracovnu či ložnici.

Masivní dubová komoda AROZZE je vyrobena z dubového masivního dřeva a ošetřena olejem.

 

Detailní informace

Pouze nabytek z masivu
Pouze nabytek z masivu
U nás pořídíte praktický a stylový dřevěný nábytek.
Vlastní kolekce
Vlastní kolekce
Vyberte si nábytek z našich vlastních kolekcí.
Vlastní doprava
Vlastní doprava
Nábytek si zavážíme naší vlastní dopravou po celé České i Slovenské republice.

Detailní popis produktu

Loftová komoda z dubového dřeva AROZZE

Loftová komoda z dubového dřeva AROZZE je nadčasovým kouskem, který si svou syrovou formou, sytými barvami, neobvyklými detaily a funkčností získá snad každého. Komoda stojí na černých kovových nohách a má kovovou úchytku, která úžasně doplňuje loftový charakter nábytku. Její teplé dubové zbarvení a přírodní kresby jsou vyzdviženy olejovým nátěrem, který povrchu dodává vyšší ochranu. 

Loftová komoda z dubového dřeva AROZZE  je vyrobena z přírodního dubový masivu, který je znám svou pevností a odolností. Nemusíte se tedy bát poškození a můžete si být jistí, že nábytek vydrží opravdu dlouho v nádherném stavu. Olej, kterým bylo dřevo ošetřeno, dodává komodě dodatečnou ochranu a zdůrazňuje přirozenou barvu dubu a četné suky, které kousek činí jedinečným. Povrch dřeva může místy obsahovat lesklé části, které se zde však, stejně jako liniové kresby, vyskytují přirozeně jako důsledek správného řezu dřevem.

Neopomenutelnou předností nábytku je úložný prostor, který vám díky četným policím umožní uskladnit oblečení, sezónní dekorace, dokumenty, nádobí či jiné předměty, které potřebujete mít po ruce a zároveň je chcete skrýt před zraky hostů. 

Doplňkové parametry

Kategorie: AROZZE
Materiál: Dubový masiv
Výška: 85 cm
Šířka: 180 cm
Hloubka: 40 cm
Barva úchytu: černá
Povrchová úprava: Olej

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: