Noční stolek ADRIA dubový masiv

Kód: KATPRHADRIA01DO
7 740 Kč
KAT 3 - 4 týdnů

Noční stolek ADRIA dubový masiv z masivního dubového dřeva je perfektní volbou do každé stylové ložnice, ve které je kladen důraz na přírodní materiály. Nejlépe vynikne v ložnicích zařízených v loftovém stylu. 

Noční stolek ADRIA dubový masiv pro elegantní interiér s vůní dubového dřeva. 

Detailní informace

Pouze nabytek z masivu
Pouze nabytek z masivu
U nás pořídíte praktický a stylový dřevěný nábytek.
Vlastní kolekce
Vlastní kolekce
Vyberte si nábytek z našich vlastních kolekcí.
Vlastní doprava
Vlastní doprava
Nábytek si zavážíme naší vlastní dopravou po celé České i Slovenské republice.

Detailní popis produktu

Noční stolek ADRIA dubový masiv

Hledáte-li noční stolek, který osvěží Vaši ložnici, přičemž Vám poskytne ideální místo pro budík, mobil či knížku, kterou čtete před spaním, pak je Noční stolek ADRIA z dubového masivu dokonalou volbou. Horní plocha stolku perfektně slouží jako odkládací plocha, horní zásuvka pak skvěle poslouží jako místo k uložení dalších drobností či dokumentů, které potřebujete mít po ruce. 

Prezentovaný noční stolek oplývá elegancí, vyplývající z jeho jednoduchosti a kvality. K výrobě stolku byl použit vysoce kvalitní dubový masiv, který je známý svou pevností, odolností a dlouhou životností. Nábytek si tak zachová svou svěží krásu po dlouhá léta po zakoupení, a to i při nedokonalé údržbě, takže se opravdu není třeba bát známek nadměrného používání. Povrch stolku byl navíc ošetřen olejovým nátěrem, který dřevu dodává ochranu navíc, zatímco zdůrazňuje přirozené linie dřeva a četné suky, které zdobí desky stolku a podtrhují jeho jedinečný charakter.

Noční stolek ADRIA je díky svému minimalistickému designu kombinovatelný s mnohými styly, nejlépe však vynikne v loftově zařízených interiérech, ve kterých převládá nábytek z kvalitního přírodního dřeva. Stolek dokonale doplňuje postele ze stejné kolekce ADRIA

Doplňkové parametry

Kategorie: Noční stolky
Materiál: Dubový masiv
Výška: 35 cm
Šířka: 50 cm
Hloubka: 35 cm
Povrchová úprava: Olej

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: