Buková komoda CARA K7 z masivu

Kód: RDMK7/BZ RDMK7/B/BZ RDMK7/D RDMK7/B/D RDMK7/OR RDMK7/B/OR RDMK7/E RDMK7/B/E RDMK7/K RDMK7/B/K RDMK7/M RDMK7/B/M Zvolte variantu
17 990 Kč
RD 8 - 10 týdnů RD 8 - 10 týdnů RD 8 - 10 týdnů RD 8 - 10 týdnů RD 8 - 10 týdnů RD 8 - 10 týdnů RD 8 - 10 týdnů RD 8 - 10 týdnů RD 8 - 10 týdnů RD 8 - 10 týdnů RD 8 - 10 týdnů RD 8 - 10 týdnů Zvolte variantu
Varianta

Buková komoda CARA K7 je masívní komoda z kolekce bukového nábytku Rodan, která vyniká svým dokonalým designem a je zárukou poctivé řemeslnické práce.

Březová komoda Cara je zrozena z lásky k poctivému řemeslu. Každý kus dřeva této luxusní komody je opracován ručně.

Detailní informace

Pouze nabytek z masivu
Pouze nabytek z masivu
U nás pořídíte praktický a stylový dřevěný nábytek.
Vlastní kolekce
Vlastní kolekce
Vyberte si nábytek z našich vlastních kolekcí.
Vlastní doprava
Vlastní doprava
Nábytek si zavážíme naší vlastní dopravou po celé České i Slovenské republice.

Detailní popis produktu

Buková komoda CARA K7 z masivu

Buková komoda CARA je prostornou masivní komodou, která se stane dominantou každé ložnice nebo pracovny. Je ručně vyrobena z břízového masivního dřeva (rozměr hranolů: 7x7 cm) a ošetřena voskem, aby se zachovala její přirozená podoba na dlouhou dobu. Komodu nabízíme v několika nejoblíbenějších barevných odstínech. Dřevo je krásně tónované a přitom si zachovává svou přirozenost. Na voskování je kladen velký důraz, proto je vše prováděno ručně, poctivou řemeslnickou prací. Dvířka komody mohou být s dřevěnou výplní anebo prosklená.

Na Vaše přání je možno objednat komodu s mechanizmem tichého zavírání (příplatek).

Bukovou komodu je možno vyrobit s frézovanou horní deskou - typ A anebo s rovnou deskou - typ B 

KOMODA CARA nabízí praktický úložný prostor v podobě policových skříněk s moderními úchyty. Výhodou této luxusní komody jsou její vysoké nožky, které dovolí robotickému vysavači snadný přistup do prostor pod komodou a tím zaručí dokonalý úklid. 

Naše řemeslná tradice a pečlivé voskování jsou zárukou, že komoda BENETTO K6, je nejen praktickým, ale i estetickým doplňkem vašeho domova. Dopřejte si kvalitu a styl, který přetrvá generace.
 

Komodu je možno vyrobit s frézovanou horní deskou - typ A anebo s rovnou deskou - typ B - náhled najdete v galerii.

Máte-li zájem o unikátní vzhled komodu lze vyrobit s úchytkami - požadavek uveďte v objednávce v "Zadat poznámku pro prodejce".
Také nabízíme možnost vyrobit komodu na zakázku v atypickém rozměru a pro zvýraznění elegance bukového dřeva u variant s prosklenými dvířky lze doobjednat LED osvětlení - tyto možnosti jsou za příplatek, pokud máte o ně zájem, napište na info@nabytekzmasivu.cz

Zadní část komody z dřevěné dýhy zajišťuje jednotný vzhled a dokonalé zpracování nábytku i z této strany a robustní rám z hranolů o rozměrech 7,5  x 7,5 cm podtrhují solidnost a kvalitu výrobku. Navíc díky výšce nožek 10 cm můžete pod komodu snadno dostat robotický vysavač, což usnadní úklid vašeho domova. 

Komoda BENETTO K6, z bukového dřeva je klíčovým prvkem prestižní bukové kolekce RODAN, která vás ohromí svým minimalistickým designem a skrytou elegancí. Výrobek je výsledkem důkladné práce a zručnosti našich řemeslníků, kteří každý kousek materiálu zpracovávají s láskou a pečlivostí, přičemž do každého kusu vtisknou svou osobní známku. Ruční zpracování od počátečních fází až po finální aplikaci vosku dodává tomuto nábytku jeho jedinečný charakter. Tuto bukovou komodu lze snadno kombinovat s ostatními kusy nábytku z bukové kolekce Rodan, což vám umožní vytvořit si vlastní unikátní sestavu pro vaši pracovnuložnici či obývací pokoj přesně podle vašich přání.

Vzhledem k vysoké hmotnosti nábytku je nutné, aby si zákazník při dovozu zajistil pomoc dalších min. 2 osob.

Ošetřování a údržba:
Nábytek vyrobený z masivního dřeva, kromě kovových prvků a úchytů, je považován za ekologický produkt. Zadní části skříní, vitrín, komod a dno zásuvek jsou vyrobeny z 5mm silné dýhy. Povrch nábytku je ošetřen přírodním voskem s přidáním barevného pigmentu, což dodává každému kusu jeho unikátní charakter. Variace v odstínech, přítomnost suků a nerovností jsou přirozenými rysy dřeva a přispívají k jedinečnosti každého kusu nábytku. Je důležité chránit nábytek před vlhkostí a vodou. Doporučené podmínky pro udržení nábytku ve skvělém stavu jsou relativní vlhkost vzduchu kolem 60% (+- 5%) a teplota přibližně 22°C (+- 4°C). Povrch nábytku může být náchylný k mechanickému poškození při kontaktu s ostrými předměty, avšak případné škody lze opravit přebroušením a znovu zavoskováním poškozené oblasti, což je úkon nejlépe svěřit do rukou profesionála. Pro udržení voskovaného nábytku v optimálním stavu je nezbytné používat čisticí prostředky obsahující přírodní vosk, které nábytku dodávají jeho přirozený vzhled a zároveň chrání jeho povrch. Přípravky je nutné aplikovat výhradně s pomocí měkkého hadříku, jako je bavlna. Pravidelná péče o nábytek nejen zlepšuje jeho vzhled, ale také prodlužuje jeho životnost. Díky přírodní úpravě povrchu má dřevo antistatické vlastnosti, což pomáhá předcházet usazování prachu.

Nechte se inspirovat v sekci Realizace našich spokojených zákazníků!

Doplňkové parametry

Kategorie: RODAN
Kód produktu: RDMK7
Výška: 66 cm
Hloubka: 55 cm
Šířka: 155 cm
Materiál: břízový masiv
Dodáváno: v celku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: