Bukový psací stůl MAURA B1

Kód: RDMB1/P RDMB1/B/P RDMB1/D RDMB1/B/D RDMB1/B RDMB1/B/B RDMB1/O RDMB1/B/O RDMB1/E RDMB1/B/E RDMB1/K RDMB1/K/A RDMB1/M RDMB1/B/M Zvolte variantu
23 690 Kč 23 690 Kč 23 690 Kč 23 690 Kč 27 240 Kč 27 240 Kč 23 690 Kč 23 690 Kč 23 690 Kč 23 690 Kč 23 690 Kč 23 690 Kč 23 690 Kč 23 690 Kč od 23 690 Kč
RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů Zvolte variantu
Varianta

Bukový psací stůl MAURA je tím pravým výběrem, pokud hledáte originální PC stůl, který se vyznačuje dokonalým zpracováním a dlouhou životnosti.

Bukový pracovní stůl Maura je vyroben z bukového masivního dřeva. Nabízí policové skříňky, šuplíky a praktický výsuv, který si zamiluje zejména klávesnice Vašeho počítače.

Detailní informace

Pouze nabytek z masivu
Pouze nabytek z masivu
U nás pořídíte praktický a stylový dřevěný nábytek.
Vlastní kolekce
Vlastní kolekce
Vyberte si nábytek z našich vlastních kolekcí.
Vlastní doprava
Vlastní doprava
Nábytek si zavážíme naší vlastní dopravou po celé České i Slovenské republice.

Detailní popis produktu

Bukový psací stůl MAURA z masivního bukového dřeva

Bukový psací stůl MAURA bude dozajista dominovat v každé pracovně, dětskému anebo studentskému pokoji. Je ručně vyroben z bukového masivního dřeva (rozměr hranolů 7x7 cm) a ošetřen voskem, aby se zachovala jeho přirozená podoba na dlouhou dobu. Psací stůl nabízíme v několika nejoblíbenějších barevných odstínech. Dřevo je krásně tónované a přitom si zachovává svou přirozenost. Na voskování je kladen velký důraz, proto je vše prováděno ručně, poctivou řemeslnickou prací.

Na Vaše přání je možno objednat stůl se šuplíky s mechanizmem tichého zavírání.

Bukový psací stůl MARIO je možno vyrobit s frézovanou horní deskou - typ A anebo s rovnou deskou - typ B 

Bukový psací stůl MAURA obsahuje stolek nabízí policové skříňky a šuplíky. V prostřední části se nachází vysouvací prostor na klávesnici.

Bukový psací stůl MAURA je součástí luxusní kolekce nábytku z bukového masívu RODAN, která Vás přesvědčí, že v jednoduchém vzezření se opravdu skrývá více, než čekáte. Každý kus nábytku je propracován k dokonalosti, za to vděčíme poctivým řemeslníkům, kteří se s každým kusem dřeva doslova mazlí. V každém kuse nechávají svůj podpis. Vše provádějí ručně od hrubého opracování, až po nanesení vosku, proto je tento nábytek tak výjimečným. Břízovou toaletku, můžete libovolně kombinovat s dalším bukovým nábytkem z řady Rodan. Podle svých představ si můžete ve stejném designu vytvořit originální pracovnuložnici nebo obývací pokojBukový masív z řady Rodan je vhodný pro ty, kdo oceňuje přirozenou krásu a jednoduchost. 

Vzhledem k vysoké hmotnosti nábytku je nutné, aby si zákazník při dovozu zajistil pomoc dalších 2 osob. 

Ošetřování a údržba: 

 • nábytek je vyroben z masívu - z bukového dřeva (vyjma kování a úchytek) a lze jej zařadit mezi ekologické výrobky
 • zadní část skříní, vitrín, komod a také dna zásuvek jsou z břízové dýhy tl.5mm
 • nábytek je ošetřen přírodním voskem s barevným pigmentem
 • odlišnosti v odstínech - suky, praskliny a nerovnosti jsou přirozenými vlastnostmi dřeva
 • nábytek je nutno chránit před vlhkostí a vodou (doporučená hodnota relativní vlhkosti vzduchu v místnosti je 60% +- 5% a teploty 22°C +- 4°C)
 • při styku s ostrými předměty může být povrch mechanicky poškozen; poškození lze odstranit přebroušením a zavoskováním povrchu poškozeného místa (tuto činnost doporučujeme svěřit odborníkovi)
 • voskovaný nábytek je nutné ošetřovat přípravky s obsahem přírodního vosku, které dávají nábytku přirozený vzhled a chrání jeho povrch
 •  přípravky je nutno nanášet na povrch výhradně pomocí měkkého hadříku (bavlna) 
 • pravidelné ošetřování nábytku má pozitivní vliv na jeho vzhled a životnost 
 • dřevo díky přírodní úpravě povrchu má antistatické vlastnosti a zabraňuje usedání prachu
 • Nechte se inspirovat realizaci našich spokojených zákazníků

Doplňkové parametry

Kategorie: RODAN
Kód produktu: RDMB1
Výška: 77 cm
Hloubka: 65 cm
Šířka: 135 cm
Materiál: bukový masiv
Dodáváno: v celku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: