Bukový noční stolek TORONTO 2s

Kód: POL/KOBE/SN2S/P POL/KOBE/SN2S/B POL/KOBE/SN2S/S POL/KOBE/SN2S/DT POL/KOBE/SN2S/E POL/KOBE/SN2S/BE POL/KOBE/SN2S/DS POL/KOBE/SN2S/ON POL/KOBE/SN2S/OT Zvolte variantu
4 724 Kč
POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů Zvolte variantu
Varianta

Bukový noční stolek TORONTO 2s z masivu je moderní noční stolek, který bude perfektním doplňkem . . Díky minimalistické podobě působí moderním a nadčasovým dojmem.


Bukový noční stolek TORONTO 2s je vyrobena z bukového dřeva a ošetřen voskem.

Detailní informace

Pouze nabytek z masivu
Pouze nabytek z masivu
U nás pořídíte praktický a stylový dřevěný nábytek.
Vlastní kolekce
Vlastní kolekce
Vyberte si nábytek z našich vlastních kolekcí.
Vlastní doprava
Vlastní doprava
Nábytek si zavážíme naší vlastní dopravou po celé České i Slovenské republice.

Detailní popis produktu

Moderní noční stolek TORONTO 2s z bukového dřeva.

Moderní noční stolek TORONTO 2s je elegantní a velmi stylový noční stolek, který díky stylovému vzhledu působí velmi noblesně a elegantně. Noční stolek je vyroben z bukového masivního dřeva a ošetřen voskem v barvě viz. vzorník. Výška nohy je 10 cm.

Moderní noční stolek TORONTO 2s je ideálním doplňkem postele TORONTO či ostaního nábytku TORONTO.

Nábytek TORONTO je kvalitní bukový nábytek, který je vyroben z předem připraveného materiálu, který se nazývá lepené vrstvené dřevo. Vyrábí se slepením přírodních dlouhých dřevěných desek. Díky této technologii si můžeme užívat překrásnou strukturu přírodního dřeva po dlouhou dobu, aniž by vznikly trhliny při změnách teploty či vlhkosti vzduchu. Bukový nábytek překvapí svou jedinečnou a neopakovatelnou strukturou a vůni, která Vás mile překvapí při každém vstupu do interiéru.

Proč nábytek z bukového dřeva? Bukové dřevo se řadí mezí velmi tvrdé, málo pružné avšak velmi pevné dřeviny. Díky značné hustotě letokruhů je nezbytné bukové řezivo dlouhou dobu a pozvolna sušit, aby nepopraskalo. Sušení je odvozeno od tloušťky dřeva, tudíž délka sušení se pohybuje v rozmezí 3-4 let. V nábytkářském průmyslu je vyhledáváno pro svou širokou škálu odstínu. Může nás překvapit světle smetanovou, lehce narůžovělou, béžovou či tmavě hnědou barvou, díky kterému je nábytek neopakovatelný a jedinečný.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bukový nábytek TORONTO
Kód produktu: POLKOSN2S
Výška: 45 cm
Hloubka: 40 cm
Šířka: 40 cm
Materiál: bukové dřevo
Dodáváno: v demontu
Povrchová úprava: Vosk

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: