DUBOVÁ DŘEVĚNÁ KOMODA OSLO 95 3S Z MASIVNÍHO DŘEVA

Kód: DREKD337
26 200 Kč
DRE 8 týdnů

Dřevěná komoda OSLO je jednoduchá a moderní komoda, která je zhotovená z masivního dubového dřeva.

Dřevěná komoda OSLO je součástí kolekce, která představuje elegantní a jednoduchý skandinávský nábytek.

 

 

Detailní informace

Pouze nabytek z masivu
Pouze nabytek z masivu
U nás pořídíte praktický a stylový dřevěný nábytek.
Vlastní kolekce
Vlastní kolekce
Vyberte si nábytek z našich vlastních kolekcí.
Vlastní doprava
Vlastní doprava
Nábytek si zavážíme naší vlastní dopravou po celé České i Slovenské republice.

Detailní popis produktu

DUBOVÁ DŘEVĚNÁ KOMODA OSLO 95 3S Z MASIVNÍHO DŘEVA

Komoda Oslo 95 3S je kusem nábytku, který vás svým designem okouzlí již při prvním pohledu. Tato komoda spojuje moderní prvky s nádechem vintage stylu, čímž vytváří unikátní vzhled.

Její jednoduchý masivní korpus spočívající na vysokých nohách propůjčuje celé konstrukci lehkost a eleganci. Krásná buková čela zásuvek zajišťují moderní systém otevírání a zavírání, ale také přidávají nábytku punc jedinečnosti.

Neméně důležitým prvkem je prostorná dřevěná stolní deska, kterou lze využít k vystavení rodinných fotografií, oblíbených suvenýrů nebo dekorativních prvků. Celkově tato komoda spojuje funkčnost a krásu, což ji činí dokonalým doplňkem pro váš interiér.

Kolekce OSLO v oblíbeném skandinávském stylu představuje nábytek vytvořený pro individualisty, kteří si cení minimalismu, jednoduchých forem a zároveň sledují nejnovější trendy. Kolekce Retro využívá moderní styl s vintage nádechem, díky kterému přitahuje pozornost už od dveří. Kolekce odkazuje na zlatý věk velké francouzské buržoazie a styl, který je i dnes vysoce ceněný i v moderních interiérech. Pro tuto kolekci jsou prezentovány výrazné linie, reprezentativní charakter a bohatost detailů. Kolekci Retro byl dodán moderní nádech a ubrala se přehnané dekorace ve prospěch nadčasového minimalismu. Za svou krásu a eleganci vděčí surovině, ze které byly vyrobeny. Je to právě masivní dubové dřevo, jeho viditelná kresba a teplé zbarvení tvoří estetické vlastnosti této kolekce. Masivní tvary byly umístěny na charakteristických vysokých nohách, které jim dodávají lehkost. Nádherná čela zdobí decentně vyřezávané dřevěné úchyty, které odkazují na módní, moderní trendy.

Svůj interiér můžete doplnit o další produkty v jednoduchém a elegantním skandinávském stylu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pracovny
Výška: 95 cm
Hloubka: 43 cm
Šířka: 95 cm
Materiál: dubový masiv
Dodáváno: v celku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: