Dubová skříňka na kolečkách Helsinki 85 dub pálený
Kód: DEKATL85/DP


Související produkty
Detailní popis produktu
Dubová skříňka na kolečkách Helsinki 85 patří do masivní kolekce Helsinki, jejíž součástí jsou nejen komody, vitríny a skříně do obývacího pokoje, ale i masivní vyklápěcí postele s úložným prostorem do ložnice. Součástí komody jsou dva šuplíky, pod nimiž jsou frézované dvířka s policemi. Dubový nábytek Helsinki se díky svému designu hodí do každé domácnosti. Výrazná struktura dřeva, zaoblené hrany nábytku, bezúchytkový systém zavíraní, to jsou detaily, které podtrhují jedinečný design nábytku. Povrch dřeva je ošetřen přírodním olejem německé značky Livos (světový výrobce přírodních barev).
Dubová skříňka na kolečkách Helsinki 85 má tři šuplíky na kovových pojezdech s mechanismem tichého zavírání. Skvěle se hodí do pracovny anebo jako noční stolek k posteli.
Nábytek Helsinki je vyroben ze sukatého dubu, který vyniká svou krásnou strukturou dřeva. Korpus nábytku je vyroben z dubové dýhy. Celou kolekci nabízíme ve dvou barevných variantách a to jako přírodní dub nebo jako dub pálený. Led osvětlení Ufo-Clip 1 Set -400kč, Ufo-Clip 2 Set 760kč. (prosím uveďte v objednávce)
Dubový noční stolek můžete doplnit i o další krásný nábytek z kolekce Helsinki.
Kvalitní kování, kovové výsuvy zásuvek s tichým zavíráním i moderní design , jsou zárukou kvality. Sklo ve vitrínách a skleněné police jsou z čirého skla.
Dubový masiv byl již od nepaměti součásti našich domovů a stejně tak si jej můžeme dopřát i nyní s dubovým nábytkem Helsinki.
Světla ke skříním:
1) Světlo LED Slim Plus - 650 kč/ks.
2) Trafo Slim Plus - 450 kč/ks.
Do 1 trafa můžeme připojit 3 světla.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Dubová kolekce Helsinki |
---|---|
Kód produktu: | DEKATL85 |
Výška: | 60 cm |
Hloubka: | 50 cm |
Šířka: | 50 cm |
Dodací lhůta: | DEK 2 - 4 týdny |
Dodáváno: | v celku |
Povrchová úprava: | Olej a vosk |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.