Dubový jídelní rozkládací stůl TERRE z masivu
Kód: DEKTRAST40/120 DEKTRAST42/140 DEKTRAST41/160 DEKTRAST43/180 Zvolte variantu
Pouze nábytek z masivu
U nás pořídíte praktický a stylový dřevěný nábytek.

Vlastní kolekce
Vyberte si nábytek z našich vlastních kolekcí.

Vlastní doprava
Nábytek si zavážíme naší vlastní dopravou po celé České i Slovenské republice.
Související produkty
Detailní popis produktu
Dubový jídelní stůl TERRE je vyroben z kvalitního materiálu - dubového masivu a dubové dýhy - deska (dýha-masív), nohy stolu 100% masív, který je povrchově upraven voskem a olejem.
Nábytek TERRE je upraven kartáčováním, u kterého krásně vyniká struktura dřeva, což zajistí luxusní design pro každý obývací pokoj i jídelny.
Jedná o velmi těžký nábytek z masivu, proto je nutné, aby si zákazník při dovozu zajistil pomoc dalších 2 osob.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nábytek |
|---|---|
| Materiál: | Dubový masiv |
| Výška: | 50 cm |
| Šířka: | 70 cm |
| Hloubka: | 70 cm |
| Barva dřeva: | Dub - přírodní |
| Povrchová úprava: | Olej |
| Dodáváno: | v celku |
| Hmotnost: | 21 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.