Dvoudveřová kredenc MANDALA z masivu (levá)

Kód: GKWZ-0315071/D
32 470 Kč
6-8 týdnů

Dvoudveřová kredenc MANDALA je stylová moderní kredenc z masivního dřeva, která je vhodná do Vaší jídelny nebo kuchyně. Interiéry obohatí, oslní a dodá jim ten správný design.

Dvoudveřová kredenc MANDALA je vyrobena z masivního dubového dřeva, což představuje odolný a ekologický materiál. Tento kvalitně vyrobený nábytek je skvělou volbou do každé domácnosti!

Detailní informace

Pouze nabytek z masivu
Pouze nabytek z masivu
U nás pořídíte praktický a stylový dřevěný nábytek.
Vlastní kolekce
Vlastní kolekce
Vyberte si nábytek z našich vlastních kolekcí.
Vlastní doprava
Vlastní doprava
Nábytek si zavážíme naší vlastní dopravou po celé České i Slovenské republice.

Detailní popis produktu

Dvoudveřová kredenc MANDALA z masivu (levá)

Dvoudveřová kredenc MANDALA je stylová kredenc, vhodná do Vaší kuchyně nebo jídelny. Kredenc je vyrobena z masivního dubového dřeva se skleněnými dvířky a kovovými úchyty. Výběr tohoto materiálu zajišťuje, že se jedná o produkt špičkové kvality a nábytek má jedinečný vzhled díky svému provedení z masivního dřeva. Povrch nábytku je ošetřen čirým olejem.

Dvoudveřová kredenc MANDALA z masivu je prosklená kredenc, která poskytne bezpečný úkryt pro Vaše nádobí, dekorační předměty, suvenýry, knížky nebo jiné předměty. Kredenc MANDALA je nadčasová a velmi elegantní a díky skříňce s poličkami, které jsou z části zakryté dřevem, nabízí dostatek úložného prostoru. Vzhled dřevěného nábytku dodává interiéru neopakovatelnou atmosféru.

Kolekce MANDALA je určena všem, kteří mají rádi nadčasový nábytek s originálním designem. Tomuto stylovému nábytku dodávají na elegantním vzhledu detailní řezy kmene stromu s letokruhy. Dřevo je přírodní a ekologický materiál, který do místnosti vnáší teplo a charakter. Přírodní materiál, ze kterého je nábytek vyroben, navíc zaručuje jeho odolnost a dlouhou životnost.

Doplňkové parametry

Kategorie: MANDALA
Kód produktu: GKWZ-0315071/D
Výška: 135 cm
Šířka: 103 cm
Délka: 40 cm
Materiál: dubový masiv
Dodací lhůta: 6-8 týdnů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: