Jídelní stůl MANDALA 180x90 cm z masivu

Kód: GKWZ-0315131/D
25 290 Kč
6-8 týdnů

Jídelní stůl MANDALA je stylový moderní stůl z masivního dřeva, který je vhodný do Vaší jídelny nebo kuchyně. Interiéry obohatí, oslní a dodá jim ten správný design.

Jídelní stůl MANDALA je vyroben z masivního dubového dřeva, což představuje odolný a ekologický materiál. Tento kvalitně vyrobený nábytek je skvělou volbou do každé domácnosti!

Detailní informace

Pouze nabytek z masivu
Pouze nabytek z masivu
U nás pořídíte praktický a stylový dřevěný nábytek.
Vlastní kolekce
Vlastní kolekce
Vyberte si nábytek z našich vlastních kolekcí.
Vlastní doprava
Vlastní doprava
Nábytek si zavážíme naší vlastní dopravou po celé České i Slovenské republice.

Detailní popis produktu

Jídelní stůl MANDALA 180x90 cm z masivu

Jídelní stůl MANDALA je stylový stůl, vhodný do Vaší jídelny, kuchyně nebo obývacího pokoje. Jídelní stůl je vyroben z masivního dubového dřeva. Výběr tohoto materiálu zajišťuje, že se jedná o produkt špičkové kvality a nábytek má jedinečný vzhled díky svému provedení z masivního dřeva. Povrch nábytku je ošetřen čirým olejem.

Jídelní stůl MANDALA z masivu je minimalistický stůl, který se hodí do každé domácnosti. Stůl MANDALA je nadčasový a velmi elegantní velký stůl, ke kterému se může usadit 6-8 osob. Vzhled dřevěného nábytku dodává interiéru neopakovatelnou atmosféru.

Kolekce MANDALA je určena všem, kteří mají rádi nadčasový nábytek s originálním designem. Tomuto stylovému nábytku dodávají na elegantním vzhledu detailní řezy kmene stromu s letokruhy. Dřevo je přírodní a ekologický materiál, který do místnosti vnáší teplo a charakter. Přírodní materiál, ze kterého je nábytek vyroben, navíc zaručuje jeho odolnost a dlouhou životnost.

Doplňkové parametry

Kategorie: MANDALA
Kód produktu: GKWZ-0315131/D
Výška: 76 cm
Šířka: 180 cm
Délka: 90 cm
Materiál: dubový masiv
Dodací lhůta: 6-8 týdnů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: