Konferenční stolek DEJ72

Kód: DEJ72/P DEJ72/D DEJ72/OR DEJ72/OS DEJ72/OT DEJ72/S DEJ72/T DEJ72/W Zvolte variantu
5 520 Kč 6 070 Kč 6 070 Kč 6 070 Kč 6 070 Kč 6 070 Kč 6 070 Kč 6 070 Kč od 5 520 Kč
DEJ 4 - 6 týdnů DEJ 4 - 6 týdnů DEJ 4 - 6 týdnů DEJ 4 - 6 týdnů DEJ 4 - 6 týdnů DEJ 4 - 6 týdnů DEJ 4 - 6 týdnů DEJ 4 - 6 týdnů Zvolte variantu
Varianta

Konferenční stolek DEJ72 je vyrobený z kvalitního 100% borovicového masívu. Konferenční stolek DEJ72 je ošetřen bezbarvým ekologickým lakem, který zabraňuje jemným škrábancům. Konferenční stolek DEJ72 z masivu se ideálně hodí do obývacího pokoje.

Detailní informace

Pouze nabytek z masivu
Pouze nabytek z masivu
U nás pořídíte praktický a stylový dřevěný nábytek.
Vlastní kolekce
Vlastní kolekce
Vyberte si nábytek z našich vlastních kolekcí.
Vlastní doprava
Vlastní doprava
Nábytek si zavážíme naší vlastní dopravou po celé České i Slovenské republice.

Detailní popis produktu

Konferenční stolek DEJ72

Konferenční stolek DEJ72 je vyroben z borovicového masivu. Výrobce klade důraz na čím jak nejmenší výskyt suků.

Konferenční stolek DEJ72 se skládá ze 4 masivních noh, které zabraňují nechtěnému posuvu po podlaze. Konferenční stolek je pevný, masivní a nepůsobí laciným dojmem. Stolek má krásný jednoduchý obdélnikový tvar.

Konferenční stolek DEJ72 je ošetřen ekologickým bezbarvým lakem. Tento výrobní postup jistě ocení ti, kteří mají rádi nábytek s jednoduchou údržbou. Ekologický bezbarvý lak zabraňuje jemným škrábancům a značně snižuje množství usazeného prachu na povrchu.

Borovicové dřevo působí antistaticky a tím zabraňuje velkému usazování prachu na jeho povrchu. Má krásnou červenohnědou barvu s velice výraznými letokruhy.

Konferenční stolek DEJ72 je součástí kolekce DEJA, můžete ho tedy kombinovat s dalším nábytkem a Váš domov bude cítit harmonií a jednoduchostí. V kolekci DEJA naleznete také komody, skříně, kuchyňské skřínky, postele, noční stolky a mnohé další.

Konferenční stolek DEJ72 se hodí do obývacího pokoje nebo do pracovny. Můžete ho využít jako odkládací plochu nebo jako vkusný přírodní doplněk. Zútulní Vám každou místnost.

Pokud by se Vám líbil konferenční stolek se spodní odkládací plochou, rádi Vám doporučíme konferenční stolek DEJ71, který má stejné kvality a přednosti jako konferenční stolek DEJ71.

Dle vaší poptávky možnost dodání tohoto konferenčního stolku na míru s příplatkem 20%. Požadovaná záloha 50% s platbou na náš účet. Dodací lhůta u atypických konferenčních stolků je 8 týdnů. 

Doplňkové parametry

Kategorie: DEJA
Kód produktu: DEJ72
Výška: 40 cm
Hloubka: 60 cm
Šířka: 120 cm
Materiál: borovicový masív
Povrchová úprava: Bezbarvý lak

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: