Konferenční stolek MARONE Elite 15 z masivního dřeva

Kód: KATPLMEL15
9 050 Kč
KAT 3 - 4 týdnů

Konferenční stolek MAZE Elite z masivního dřeva je nádherný a velmi stylový konferenční stolek z masivního dřeva, která překvapí dokonalým designem a rovněž provedením.

Konferenční stolek MAZE Elite je jako stvořen pro všechny milovníky, kterým vesnický či venkovský nábytek přirostl k srdci, a kteří upřednostňují nábytek s prvky typickými pro nábytek Provence. 

Detailní informace

Pouze nabytek z masivu
Pouze nabytek z masivu
U nás pořídíte praktický a stylový dřevěný nábytek.
Vlastní kolekce
Vlastní kolekce
Vyberte si nábytek z našich vlastních kolekcí.
Vlastní doprava
Vlastní doprava
Nábytek si zavážíme naší vlastní dopravou po celé České i Slovenské republice.

Detailní popis produktu

Konferenční stolek MAZE Elite z masivního dřeva.

Připravujete sedací kout, TV zónu v obývacím pokoji nebo zařizujete malou domácí pracovnu? Pro tyto účely existuje jeden společný jmenovatel – konferenční stolek, který vám umožní podávat občerstvení při posezení s přáteli. Jednoduchý design a světlé barvy dělají z konferenčního stolku ideální řešení skandinávských a provensálských interiérů.

Konferenční stolek do obývacího pokoje - místo pro kávu a čaj.

Pokud často přijímáte hosty nebo trávíte večery doma s šálkem horkého čaje a knihou, neodmyslitelnou součástí takových večerů je dozajista konferenční stolek. Na čtvercovou desku můžete umístit dekorativní vázu s květinami, pár svíček, ale také hrníčky a svačiny. Ve spodní poličce zase bude místo pro knihy, časopisy, balíček kapesníčků či ovladač k televizi.

Kolekce MAZE Elite je vyrobena z přírodní finské borovice, která je velmi trvanlivá a odolná vůči poškození. Jednoduchý design, čisté linie a neutrální barvy dělají z nábytku v provensálském či skandinávském stylu objekt zájmu mnoha klientů. K dokonalému vzhledu přispívá rovněž kombinace bílé barvy na vodní bázi se stupněm krytí 85 %, s barvou zlaté borovice. Minimalistické dřevěné úchyty a rámečky na předních stranách dodají stylovost a perfektní design.

Idylická krajina francouzského venkova Provence se stává múzou pro mnohé malíře, spisovatele a rovněž i pro bytové designery, kteří ojedinělý kolorit promítají i do kolekcí dřevěného nábytku. Také kolekce MAZE Elite, která je založena na jednoduché barevné kombinaci bílé a přírodní borovice, pochází z téhož lůna.

Doplňkové parametry

Kategorie: MAZE Elite
Kód produktu: KATPLMEL15
Výška: 48 cm
Šířka: 70 cm
Hloubka: 70 cm
Termín dodání: 4-6 týdnů
Materiál: borovicový masív

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: