Kredenc z masivu BIANCA Irys

Kód: POLBIAIR-1 POLBIAIR-2 POLBIAIR-3 POLBIAIR-4 POLBIAIR-5 POLBIAIR-6 POLBIAIR-7 POLBIAIR-8 Zvolte variantu
22 651 Kč
POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů Zvolte variantu
Varianta

Kredenc z masivu BIANCA Irys je klasická a velmi stylová kredenc z naší nové kolekce BIANKA s tradičním designem, který perfektně zapadne do jakéhokoliv interiéru Vašeho domova.


Ať už kredenc BIANCA dostane své čestně místo v interiéru kuchyně či jídelny, bude vždycky působit elegantně a nadčasově.


Detailní informace

Pouze nabytek z masivu
Pouze nabytek z masivu
U nás pořídíte praktický a stylový dřevěný nábytek.
Vlastní kolekce
Vlastní kolekce
Vyberte si nábytek z našich vlastních kolekcí.
Vlastní doprava
Vlastní doprava
Nábytek si zavážíme naší vlastní dopravou po celé České i Slovenské republice.

Detailní popis produktu

Kredenc z masivu BIANCA Irys.


Kredenc z masivu BIANCA Irys je stylová klasická kredenc, která je vyrobená z masivního borovicového dřeva a ošetřena bezbarvým lakem, pro snadnější údržbu. Zadní část kredence je vyrobena rovněž ze dřeva.


Kredenc z masivu BIANCA Irys je díky své vysoké odolnosti proti poškrábání a zatížení ideální do interiéru kuchyně či jídelny


Nábytek Bianca je ideálním řešením, pokud hledáme nábytek vyrobený podle našich individuálních potřeb. Jednou z klíčových výhod této kolekce je její lehkost, která je dána vybraným druhem dřeva. Díky tomu můžeme snadno přemisťovat nábytek například při rekonstrukci. 


Nábytek Bianca je stylový dřevěný nábytek, který je vyroben z masivního borovicového dřeva. Mezi výhody borového dřeva patří jeho nadčasový vzhled, který bude vždy v módě. Navíc je nábytek z masivu ideální pro alergiky, protože díky elektrostatickým vlastnostem nehromadí tolik prachu jako jiné materiály, které se používají při výrobě nábytku.


 Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelny
Kód produktu: POLBIAIR
Výška: 190 cm
Dodáváno: v celku
rozdělen na 2 části: 8
Šířka: 133 cm
Materiál: borovicový masiv (lak)
Termín dodání: POL 10-14 týdnů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: