Dřevěná kuchyňská skříňka s dvířky KDS50
Kód: AZUKDS50/CE/BZV AZUKDS50/CO/BZV AZUKDS50/P/BZV AZUKDS50/SK/BZV AZUKDS50/ST/BZV AZUKDS50/CE/HV AZUKDS50/CO/HV AZUKDS50/P/HV AZUKDS50/SK/HV AZUKDS50/ST/HV AZUKDS50/CE/SV AZUKDS50/CO/SV AZUKDS50/P/SV AZUKDS50/SK/SV AZUKDS50/ST/SV AZUKDS50/CE/TV AZUKDS50/CO/TV AZUKDS50/P/TV AZUKDS50/SK/TV AZUKDS50/ST/TV AZUKDS50/CE/BP AZUKDS50/CO/BP AZUKDS50/P/BP AZUKDS50/SK/BP AZUKDS50/ST/BP AZUKDS50/CE/AB AZUKDS50/CO/AB AZUKDS50/P/AB AZUKDS50/SK/AB AZUKDS50/ST/AB AZUKDS50/CE/BV AZUKDS50/CO/BV AZUKDS50/P/BV AZUKDS50/SK/BV AZUKDS50/ST/BV Zvolte variantu
Pouze nábytek z masivu
U nás pořídíte praktický a stylový dřevěný nábytek.

Vlastní kolekce
Vyberte si nábytek z našich vlastních kolekcí.

Vlastní doprava
Nábytek si zavážíme naší vlastní dopravou po celé České i Slovenské republice.
Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spodní kuchyňské skříňky |
|---|---|
| Šířka: | 50 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Výška spodní skříňky bez desky: | 82-87 cm |
| Hloubka spodní skříňky: | 57 cm |
| Hloubka pracovní desky: | 60 cm |
| Tloušťka pracovní desky: | 3,8 cm |
| Dodáváno: | v celku |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.