Dřevěná kuchyňská skříňka se šuplíky KS42
Kód: AZUKS42/CE/BZV AZUKS42/CO/BZV AZUKS42/P/BZV AZUKS42/SK/BZV AZUKS42/ST/BZV AZUKS42/CE/HV AZUKS42/CO/HV AZUKS42/P/HV AZUKS42/SK/HV AZUKS42/ST/HV AZUKS42/CE/SV AZUKS42/CO/SV AZUKS42/P/SV AZUKS42/SK/SV AZUKS42/ST/SV AZUKS42/CE/TV AZUKS42/CO/TV AZUKS42/P/TV AZUKS42/SK/TV AZUKS42/ST/TV AZUKS42/CE/BP AZUKS42/CO/BP AZUKS42/P/BP AZUKS42/SK/BP AZUKS42/ST/BP AZUKS42/CE/AB AZUKS42/CO/AN AZUKS42/P/AB AZUKS42/SK/AB AZUKS42/ST/AB AZUKS42/CE/BV AZUKS42/CO/BV AZUKS42/P/BV AZUKS42/SK/BV AZUKS42/ST/BV Zvolte variantu
Pouze nábytek z masivu
U nás pořídíte praktický a stylový dřevěný nábytek.

Vlastní kolekce
Vyberte si nábytek z našich vlastních kolekcí.

Vlastní doprava
Nábytek si zavážíme naší vlastní dopravou po celé České i Slovenské republice.
Související produkty
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spodní kuchyňské skříňky |
|---|---|
| Šířka: | 42 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Výška spodní skříňky bez desky: | 82-87 cm |
| Hloubka spodní skříňky: | 57 cm |
| Hloubka pracovní desky: | 60 cm |
| Tloušťka pracovní desky: | 3,8 cm |
| Dodáváno: | v celku |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.