Luxusní dubový RTV stolek VEGAS 25 z masivního dřeva
Kód: DEKDEN25/BZO DEKDEN25/DP Zvolte variantu


Související produkty
Detailní popis produktu
Luxusní dubový RTV stolek z masivního dřeva VEGAS - TEXAS.
Dubový TV stolek do obývacího pokoje VEGAS - TEXAS je vyroben ze sukatého dubu, který vyniká svou krásnou strukturou dřeva. Celou kolekci nabízíme ve dvou barevných variantách, a to jako přírodní dub nebo dub pálený. Povrch dřeva je ošetřen přírodním olejem německé značky Livos (světový výrobce přírodních barev).
Stylová dubová kolekce VEGAS - TEXAS vyniká svými zaoblenými hranami a stylovými kovovými úchyty. Zásuvky jsou opatřeny systémem tichého dovírání.
Tento krásný masivní televizní stolek lze kombinovat s dalším nábytkem kolekce VEGAS či kolekce TEXAS.
Luxusní dubový nábytek VEGAS - TEXAS prezentuje kvalitní řemeslnické zpracování, styl a eleganci, kterou můžete každému interiéru obývacího pokoje, jídelny i pracovny dopřát. Nábytek VEGAS - TEXAS je vyroben z masivního dubového dřeva, bez jakýchkoliv náhražek a umělých přísad. Nábytek je ošetřen kvalitním olejem, který nábytek zakonzervuje a navíc pomůže se samotnou údržbou. S tímto kvalitním nábytkem VEGAS - TEXAS si do svých interiérů přinesete i vůni dubového dřeva, která vás při každém vstupu do interiéru přivítá.
Inspirujte se v naši sekci REALIZACE.
Protože se jedná o velmi těžký nábytek z masivu, je nutné, aby si zákazník při dovozu zajistil pomoc dalších 2 osob.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Televizní stolky z masivu |
|---|---|
| Výška: | 55 cm |
| Šířka: | 180 cm |
| Hloubka: | 48 cm |
| Povrchová úprava: | Olej |
| Materiál: | dubový masiv |
| Dodáváno: | v celku |
| Barva dřeva: | Dub pálený |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.