Masivní bílá židle METAL 15

Kód: AZUSEL15/BPTV AZUSEL15/AB AZUSEL15/ABBZV AZUSEL15/ABHV AZUSEL15/ABSV AZUSEL15/ABTV AZUSEL15/BP AZUSEL15/BPBZV AZUSEL15/BPHV AZUSEL15/BPSV AZUSEL15/BV AZUSEL15/BVBZV AZUSEL15/BVHV AZUSEL15/BVSV AZUSEL15/BVTV Zvolte variantu
2 760 Kč
AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů Zvolte variantu
Varianta

Masivní židle METAL 15 je originální židle z borovicového dřeva, která je doplněna o stylové kování a je součástí jedinečné kolekce METAL.

Masivní židle METAL 15 je stylový nábytek, který se hodí nejen do všech jídelen a kuchyní.

Masivní židle METAL 15 je nadčasový vzhledem, ale i zpracováním. Krása je vyzdvihnuta kvalitním voskováním.

 Detailní informace

Pouze nabytek z masivu
Pouze nabytek z masivu
U nás pořídíte praktický a stylový dřevěný nábytek.
Vlastní kolekce
Vlastní kolekce
Vyberte si nábytek z našich vlastních kolekcí.
Vlastní doprava
Vlastní doprava
Nábytek si zavážíme naší vlastní dopravou po celé České i Slovenské republice.

Detailní popis produktu

Masivní bílá židle METAL s kováním

Masivní židle METAL 15 má pevnou a odolnou konstrukci. Židle se skládá ze čtyř okrasných nohou s kováním. Sedák je umístěn ve výšce 45 cm. Opěradlo má 4 vertikální lamely s kovovým křížem nahoře.

Nábytek WESTERN charakterizují přírodní materiály, jedinečný design, ale i originální elegance a praktické využití. Této netradiční nábytek nepostrádá osobitost, která určitě zaujme na první pohled.

Nábytek WESTERN byl projektován tak, aby dodal vašim příbytkům retro nádech, který je zároveň nevšední a jedinečný. I přesto, že je tento neobvyklý nábytek velmi specifický, můžete jej pořídit za velmi rozumnou cenu.

Kolekce WESTERN je tedy jedinečným, ale přesto velmi efektivním retro nábytkem z masivního borovicového dřeva, které je profesionálně vysušené a bez kazů. Je ošetřeno přírodním voskem, takže nepředstavuje žádná zdravotní rizika pro nás nebo naše okolí. Efektivní vzhled nábytku dotváří stylové kování a panty.

Kolekce WESTERN je vyrobena z kvalitního borovicového masivu. Zásuvky nemají kolejnice, ale jejich nepřítomnost nebrání bezproblémovému vysouvání. Konečná úprava nábytku spočívá v ručním nanesení čistě přírodních vosků, díky kterým je nábytek stále krásny a hedvábně jemný. Vosk se používá ke konzervaci dřeva již od středověku. Jedná se o přírodní materiál, který má příznivé účinky na dřevo i dřevěný nábytek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelny
Kód produktu: AZUSEL15B
Výška: 105 cm
Hloubka: 49 cm
Šířka: 46 cm
Dodací lhůta: AZ 6 - 8 týdnů
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v celku
Povrchová úprava: Vosk

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: