Motorový lamelový rošt DOUBLE MOBIL T5
Kód: MAT/DMT5/90 MAT/DMT5/100 MAT/DMT5/120 MAT/DMT5/80 Zvolte variantu
Pouze nábytek z masivu
U nás pořídíte praktický a stylový dřevěný nábytek.

Vlastní kolekce
Vyberte si nábytek z našich vlastních kolekcí.

Vlastní doprava
Nábytek si zavážíme naší vlastní dopravou po celé České i Slovenské republice.
Detailní popis produktu
Motorový lamelový rošt DOUBLE MOBIL T5 je elektricky polohovatelný lamelový rošt s předpjatými lamelami. Rám roštu je vyroben v kombinaci masivního buku a vrstveného březového dřeva. Lamely jsou březové a jsou 38 mm široké. Rošt disponuje nastavením tuhosti ve středové části díky posuvným "páskem" a zdvojeným lamelám. Středový stabilizační popruh zabrání prolomení lamely při extrémním bodovém zatížení.
Rošty se standardně dodávají o 4 cm kratší a o 1 cm užší oproti uvedenému rozměru. (př.: rošt 90x200 cm bude dodán ve skutečné vnější velikosti 89x196 cm).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ložnice |
|---|---|
| Výška: | 5 |
| Výška roštu: | 5 cm |
| Záruka: | 10 let |
| Anatomických zón: | 3 |
| Výška rámu: | 5,5 cm |
| Počet lamel: | 28 ks |
| Maximalní nosnost: | 120 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.