Šátek na nošení dětí Ring Sling lillipop

Kód: AMZ-AZ-5060230
1 099 Kč
Momentálně nedostupné

Mít své děťátko neustále v náručí a přitom se necítit omezována, je snem asi každé maminky. S šátkem Ring Sling lillipop je to možné.

Šátek na nošení dětí Ring Sling lillipop je pružný tak akorát na to, aby dítě něžně obepínal a zároveň dostatečně pevný, aby dítě bezpečně udržel. Podle věku a hmotnosti dítěte se navíc mění způsob uvazování a šátek tak 'roste' spolu s dítětem.

Detailní informace

Pouze nabytek z masivu
Pouze nabytek z masivu
U nás pořídíte praktický a stylový dřevěný nábytek.
Vlastní kolekce
Vlastní kolekce
Vyberte si nábytek z našich vlastních kolekcí.
Vlastní doprava
Vlastní doprava
Nábytek si zavážíme naší vlastní dopravou po celé České i Slovenské republice.

Detailní popis produktu

Rozměry: cca 180 x 70 cm
Hmotnost: cca 0,4 kg
Materiál: 100% bavlna
Nosnost: 15 kg

Ring sling je nosítko shodné se šátkem, ale přesto se v něčem liší. Na jednom konci jsou totiž přišity dva kovové kroužky, jimiž se provléká druhý cíp tkaniny. Vzniklý prstenec látky si navlečete přes rameno, usadíte do něj dítě a pomocí kroužku perfektně dotáhnete úvaz podle vaší potřeby. V ring slingu se dá nosit v kolíbkách, na břiše, na boku i na zádech, vždy však jen na jednom rameni. Je to velmi praktické a skladné nosítko, do nějž dítě rychle a jednoduše umístíte.

Šátek na nošení dětí pomáhá podporovat vývoj dítěte, a tím zajistit zvýšení emocionálních, kognitivních a motorických dovedností.

Šátek na nošení dětí má optimální podélnou pevnost a stabilitu, ale zároveň poskytuje požadovanou diagonální pružnost a roztažnost. To znamená, že se šátek natahuje pouze diagonálně, nikoliv v podélném směru. Tímto způsobem se šátek přizpůsobí tělu dítěte jemně, ale pevně a bezpečně.

Šátek na nošení dětí je vyroben čistě přírodně, bez chemických přísad a škodlivých barviv. 100% bavlna, z které je šátek vytvořen, je navíc tenká s hladkým povrchem, což oceníte hlavně v letních měsících, jelikož materiál je opravdu lehký a prodyšný. Kromě toho hladký povrch usnadňuje uvazování šátku, protože je zde menší tření mezi konci určenými ke svázání.
 
Šátek na nošení dětí je dodáván včetně českého návodu a kreseb, kde jsou znázorněny postupy vázání osmi základních úvazů. Baleno v kartonové krabici.

Šátek na nošení dětí doporučujeme pro děti od narození do 3 let s maximální nosnosti 15 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šátky na nošení dětí
Kód produktu: AMZ-AZ-5060230

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: