Sedací pytel COOL M modern látka růžová květ

Kód: FURPILLOWMMOD/DG01
3 571 Kč
FUR 2-3 týdny

Sedací pytel COOL je vyroben z odolného polyesteru, který se vyznačuje vysokou pevností a jednoduchou údržbou. Ideální pro prostorné moderní interiéry, ale také pro venkovní prostory, jako jsou balkony, terasy nebo okolí bazénu

Sedací pytel COOL je vyroben z kvalitních materiálů, které přizpůsobují tvaru těla, a umožňují vám využívat pohodlné polohy, která vám přináší relaxační zážitek. 


Detailní informace

Pouze nabytek z masivu
Pouze nabytek z masivu
U nás pořídíte praktický a stylový dřevěný nábytek.
Vlastní kolekce
Vlastní kolekce
Vyberte si nábytek z našich vlastních kolekcí.
Vlastní doprava
Vlastní doprava
Nábytek si zavážíme naší vlastní dopravou po celé České i Slovenské republice.

Detailní popis produktu

Sedací pytel COOL M - modern látka

Sedací pytel COOL velikosti M s objemem až 420 litrů patří mezi rozměrné sedací pytle. Jsou vyrobeny z odolného polyesteru, který se vyznačuje vysokou pevností a jednoduchou údržbou. Ideální pro prostorné moderní interiéry, ale také pro venkovní prostory, jako jsou balkony, terasy nebo okolí bazénu. Tyto stylové sedací vaky často nacházejí využití v barech, čekárnách a kancelářích.

Tento polštář lze pohodlně umístit na zem a okamžitě se stane vynikajícím podložím pro válení nebo odpočívání. Při obrácení pak získáte pohodlné křeslo, které se dokonale přizpůsobí vašim potřebám.

Sedací vak je vyplněn polystyrenovými kuličkami, které jsou měkké a přizpůsobí se vaší sedací nebo ležící pozici. Tato antialergická náplň poskytuje komfort a bezpečnost. Záruční lhůta na výplň je stanovena na 6 měsíců jako standardní doba pro spotřební materiál.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sedací vaky
Materiál: Látka
Výška: 170 cm
Šířka: 135 cm
Objem vaku: 420 L
Dodáváno: vcelku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: