Dubová vitrína MODERN Loft 10S z masivu

Kód: KATPLMOL10S
37 950 Kč
KAT 3 - 4 týdnů

Dubová vitrína MODERN Loft  z masivu je perfektním místem pro uložení knih či dekorací, a je také skvělým místem pro uschování dokumentů, pořadačů a další předmětů každodenní potřeby, které stojí za to mít po ruce, ale ne nutně na očích. 

Dubová vitrína MODERN Loft  10S z masivu je vyrobena z dubového masivního a ošetřena olejem. Na nábytku jsou originální nepravidelné rýhy a suky přirozeně se vyskytující ve dřevě, které dodají nábytku punc jedinečnosti.

Detailní informace

Pouze nabytek z masivu
Pouze nabytek z masivu
U nás pořídíte praktický a stylový dřevěný nábytek.
Vlastní kolekce
Vlastní kolekce
Vyberte si nábytek z našich vlastních kolekcí.
Vlastní doprava
Vlastní doprava
Nábytek si zavážíme naší vlastní dopravou po celé České i Slovenské republice.

Detailní popis produktu

Dubová vitrína MODERN Loft 10S z masivu.

Chcete osvěžit svůj obývací pokoj a vnést do něj trochu syrového loftového charakteru, ale s moderními akcenty? Doporučujeme kolekci MODERN Loft, která kombinuje masivní dřevo a kov s moderním grafitovým sklem. V tomto stylu je k dispozici rovněž i vitrína Loft, která zaujme především nádhernou dubovou strukturou a navíc skýtá prostor pro uložení knih, upomínkových předmět či porcelánů.

Pokud vám záleží na úložném prostoru, a ne nutně na prostorech na výstavu dekorací, bude tato vitrína s tónovanou přední stranou perfektní! Do tří šuplíků můžete schovat drobnosti, jako jsou baterie do dálkového ovládání, pasy, další důležité dokumenty, například lékařské doklady nebo doklady od auta. Velká skleněná čela v grafitové barvě ochrání knihy, nádobí nebo suvenýry z dovolené před prachem a nečistotami. A vy už máte představu, co si ve své vitríně vystavíte?

Kolekce MODERN Loft se prezentuje jednoduchými liniemi, kovovou konstrukcí, jednoduchými úchyty s moderní grafitovou glazurou, které kontrastují s přírodními tóny dřeva a především dokonalým designem. Pro uspokojení příznivců jednoduchosti a tradice bude skvělou volbou verze bez prosklených čel. Pokud však máte rádi originální akcenty a nebojíte se kombinovat dva styly, jistě se vám bude líbit verze s grafitovým tónovaným sklem.

K výrobě nábytku jsou použity nejkvalitnější materiály. Nábytek MODERN Loft  je vyroben z odolného dubového dřeva, díky kterému si výsledný nábytek zachovává všechny jeho přednosti. Na nábytku jsou originální nepravidelné rýhy a suky přirozeně se vyskytující ve dřevě, které dodají nábytku punc jedinečnosti. Nábytek je ošetřen olejem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: MODERN loft
Kód produktu: KATPLMOL10S
Materiál: Dubový masiv /kov/sklo
Termín dodání: KAT 3-4 týdnů
Výška: 185 cm
Šířka: 100 cm
Hloubka: 45 cm
Povrchová úprava: olej

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: