Dubový TV stolek MODERN Loft  03S 120 cm z masivu

Kód: KATPLMOL03S
19 570 Kč
KAT 3 - 4 týdnů

Dubový TV stolek MODERN Loft  03 z masivu je stylová televizní komoda z masivního dřeva určena pro všechny fanoušky filmů, seriálů, pohádek, podcastů a hudby. 

Dubový TV stolek MODERN Loft  03 z masivu je vyroben z dubového masivního a ošetřena olejem. Na nábytku jsou originální nepravidelné rýhy a suky přirozeně se vyskytující ve dřevě, které dodají nábytku punc jedinečnosti.

Detailní informace

Pouze nabytek z masivu
Pouze nabytek z masivu
U nás pořídíte praktický a stylový dřevěný nábytek.
Vlastní kolekce
Vlastní kolekce
Vyberte si nábytek z našich vlastních kolekcí.
Vlastní doprava
Vlastní doprava
Nábytek si zavážíme naší vlastní dopravou po celé České i Slovenské republice.

Detailní popis produktu

Dubový TV stolek MODERN Loft 03 z masivu

Kde trávíte nejvíce času? Pokud je odpověď obývací pokoj, pak je tento TV stolek určen právě Vám.  Pro všechny fanoušky filmů a seriálů, pohádek, podcastů a hudby je tento televizní stolek v loftovém stylu, který kombinuje pevný kovový podstavec s odolným dubovým dřevem, dozajista tou pravou volbou.

Jak umístit TV? Můžete jej položit na televizní komodu nebo pověsit přímo na stěnu nad ní. Tímto způsobem získáte prostor pro vystavení dekorací, rodinných fotografií nebo zelených rostlin. Do skříňky můžete schovat dokumenty, pouzdra na telefon, kabely, joysticky a DVD s oblíbenými filmy, sbírky knih, DVD nebo CD, které máte ještě z mládí.

Kolekce MODERN Loft  se prezentuje jednoduchými liniemi, kovovou konstrukcí, jednoduchými úchyty s moderní grafitovou glazurou, které kontrastují s přírodními tóny dřeva a především dokonalým designem. Pro uspokojení příznivců jednoduchosti a tradice bude skvělou volbou verze bez prosklených čel. Pokud však máte rádi originální akcenty a nebojíte se kombinovat dva styly, jistě se vám bude líbit verze s grafitovým tónovaným sklem.

K výrobě nábytku jsou použity nejkvalitnější materiály. Nábytek MODERN Loft je vyroben z odolného dubového dřeva, díky kterému si výsledný nábytek zachovává všechny jeho přednosti. Na nábytku jsou originální nepravidelné rýhy a suky přirozeně se vyskytující ve dřevě, které dodají nábytku punc jedinečnosti. Nábytek je ošetřen olejem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: MODERN loft
Kód produktu: KATPLMOL03S
Materiál: Dubový masiv /kov/sklo
Termín dodání: KAT 3-4 týdnů
Výška: 54 cm
Šířka: 120 cm
Hloubka: 50 cm
Povrchová úprava: olej

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: