Rustikální prádelník TOSKANIA z masivu

Kód: KATPL2015
17 880 Kč
KAT 3 - 4 týdnů

Rustikální prádelník TOSKANIA z masivu je stylová komoda z masivního dřeva, která je určena všem snílkům, kterým přirostl k srdci masivní nábytek, a kteří milují toskánský nábytek a toskánský styl bydlení. 

Rustikální prádelník TOSKANIA z masivu je vyrobena z masivní finské borovice v teplém medovém odstínu, které daruje interiérům hřejivé kouzlo domova.

Detailní informace

Pouze nabytek z masivu
Pouze nabytek z masivu
U nás pořídíte praktický a stylový dřevěný nábytek.
Vlastní kolekce
Vlastní kolekce
Vyberte si nábytek z našich vlastních kolekcí.
Vlastní doprava
Vlastní doprava
Nábytek si zavážíme naší vlastní dopravou po celé České i Slovenské republice.

Detailní popis produktu

Rustikální prádelník TOSKANIA z masivu.

Rustikální prádelník TOSKANIA z masivu je vyrobena z masivní finské borovice a namořen do teplého medového odstínu, které daruje interiérům hřejivé kouzlo domova. Finská borovice vyniká svojí odolnosti a nádhernou dřevitou strukturou, kterou můžeme cítit, při každém doteku. Dna šuplíku a záda prádelníku jsou vyrobeny z dřevovláknité desky HDF.

Rustikální prádelník TOSKANIA z masivu nabízí šuplíky a skříňku s policemi, pro praktické uložení všech potřebných věcí. Horní pevná deska je naopak místem, kde můžete vystavit květiny nebo své oblíbené dekorace. Za pozornost stojí kovové úchyty v dekoru starého zlata, které podtrhují toskánský styl tohoto prádelníku. Komoda je opatřena systémem tichého zavírání.

Nábytek TOSKANIA je vyroben z masivní finské borovice, které je ceněna pro svoji odolnost a nádhernou strukturu dřeva, kterou můžete cítit při každém dotyku. Nábytek je ošetřen bílou vodou ředitelnou barvou anebo namořen do teplého medového odstínu, jenž propůjčí nábytku originální a nenapodobitelný vzhled.  Nábytek z kolekce TOSKANIA je ideální volbou pro světlé i tmavé interiéry.

Chcete se chcete cítit jako v malebném italském městečku, pak je náš nábytek z kolekce TOSKANIA určen právě Vám. 

ě Vám. 

Doplňkové parametry

Kategorie: TOSKANIA
Kód produktu: KATPL2015
Výška: 142 cm
Šířka: 130 cm
Hloubka: 50 cm
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v demontu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: