Bukový psací stůl HEBE Italia z bukového masivu

Kód: POL/HEBE/ITALIA/B POL/HEBE/ITALIA/BP POL/HEBE/ITALIA/S POL/HEBE/ITALIA/BE POL/HEBE/ITALIA/BEB POL/HEBE/ITALIA/BDS POL/HEBE/ITALIA/BON POL/HEBE/ITALIA/BOT POL/HEBE/ITALIA/BDT Zvolte variantu
21 393 Kč
POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů Zvolte variantu
Varianta

Bukový psací stůl HEBE Italia je moderní pracovní stůl se šuplíky a skříňkami, uprostřed stolu se nachází výsuvná police na klávesnici. 

Bukový psací stůl HEBE Italia je vyroben z bukového masivního dřeva a ošetřen bílou akrylovou barvou a voskem.

Detailní informace

Pouze nabytek z masivu
Pouze nabytek z masivu
U nás pořídíte praktický a stylový dřevěný nábytek.
Vlastní kolekce
Vlastní kolekce
Vyberte si nábytek z našich vlastních kolekcí.
Vlastní doprava
Vlastní doprava
Nábytek si zavážíme naší vlastní dopravou po celé České i Slovenské republice.

Detailní popis produktu

Bukový psací stůl HEBE Italia z bukového dřeva.

Masivní psací stůl Italia je elegantní a velmi stylový psací či pracovní stůl, který díky stylovému vzhledu působí velmi noblesně a elegantně.

Masivní psací stůl Italia je vyroben z bukového dřeva ošetřen bílou akrylovou barvou a hnědé části jsou ošetřeny voskem.

Masivní psací stůl Italia je ideálním doplňkem pro další nábytek z kolekce HEBE.

Kolekce HEBE se vyrábí v bílo - hnědé kombinaci. U hnědých částí je možné si zvolit barevnou variantu dle uvedeného vzorníku.

Jedná se o velmi kvalitní bukový nábytek, který je vyroben z předem připraveného materiálu, který se nazývá lepené vrstvené dřevo. Vyrábí se slepením přírodních dlouhých dřevěných desek. Díky této technologii si můžeme užívat překrásnou strukturu přírodního dřeva po dlouhou dobu, aniž by vznikly trhliny při změnách teploty či vlhkosti vzduchu. Bukový nábytek překvapí svou jedinečnou a neopakovatelnou strukturou a vůni, která Vás mile překvapí při každém vstupu do interiéru.

Proč nábytek z bukového dřeva? Bukové dřevo se řadí mezí velmi tvrdé, málo pružné avšak velmi pevné dřeviny. Díky značné hustotě letokruhů je nezbytné bukové řezivo dlouhou dobu a pozvolna sušit, aby nepopraskalo. Sušení je odvozeno od tloušťky dřeva, tudíž délka sušení se pohybuje v rozmezí 3-4 let. V nábytkářském průmyslu je vyhledáváno pro svou širokou škálu odstínu. Může nás překvapit světle smetanovou, lehce narůžovělou, béžovou či tmavě hnědou barvou, díky kterému je nábytek neopakovatelný a jedinečný

Doplňkové parametry

Kategorie: Pracovny
Kód produktu: POLHEITA
Výška: 80 cm
Hloubka: 50 cm
Šířka: 150 cm
Materiál: bukové dřevo
Dodáváno: v demontu
Povrchová úprava: Vosk

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: