Bukový toaletní stolek ONTARIO Enzo se zrcadlem

Kód: POLENZO/TOL/P POLENZO/TOL/B POLENZO/TOL/S POLENZO/TOL/DT POLENZO/TOL/E POLENZO/TOL/BE POLENZO/TOL/DS POLENZO/TOL/ON POLENZO/TOL/OT Zvolte variantu
21 393 Kč
POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů Zvolte variantu
Varianta

Bukový toaletní stolek ONTARIO Enzo je stylový kosmetický stolek z masivu, který je dokonalou kombinací jednoduchého designu a krásy přírodního dřeva.


Bukový toaletní stolek ONTARIO se skvěle hodí do ložniceorientálním, moderním í klasickém stylu.


Bukový toaletní stolek z masivu ONTARIO je vyroben z masivního bukového dřeva a ošetřena voskem, který dá vyniknout nádherné kresbě dřeva.

Detailní informace

Pouze nabytek z masivu
Pouze nabytek z masivu
U nás pořídíte praktický a stylový dřevěný nábytek.
Vlastní kolekce
Vlastní kolekce
Vyberte si nábytek z našich vlastních kolekcí.
Vlastní doprava
Vlastní doprava
Nábytek si zavážíme naší vlastní dopravou po celé České i Slovenské republice.

Detailní popis produktu

Bukový toaletní stolek ONTARIO Enzo se zrcadlem


Bukový toaletní stolek ONTARIO Enzo se zrcadlem je elegantní a velmi stylový kosmetický stolek, který díky jednoduchému vzhledu působí velmi nadčasově a elegantně. Toaletní stolek je vyroben z masivního bukového dřeva a ošetřen voskem, který podtrhne přirozenou krásu bukového dřeva.


Bukový toaletní stolek ONTARIO Enzo se zrcadlem nabízí šuplíky, které poskytnou dokonalý úkryt všem potřebným věcem. Rozměr zrcadla 60 x 70 cm.


Bukový toaletní stolek ONTARIO Enzo se zrcadlem vynikne předevním v interiéru ložnice, kde podtrhne orientální, moderní či klasický design. 


Proč nábytek z bukového masivu? Bukové dřevo se řadí mezí velmi tvrdé, málo pružné avšak velmi pevné dřeviny. Díky značné hustotě letokruhů je nezbytné bukové řezivo dlouhou dobu a pozvolna sušit, aby nepopraskalo. Sušení je odvozeno od tloušťky dřeva, tudíž délka sušení se pohybuje v rozmezí 3-4 let. V nábytkářském průmyslu je vyhledáváno pro svou širokou škálu odstínu. Může nás překvapit světle smetanovou, lehce narůžovělou, béžovou či tmavě hnědou barvou, díky kterému je nábytek neopakovatelný a jedinečný. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bukový nábytek ONTARIO
Kód produktu: POLENTS
Výška: 80 cm
Hloubka: 50 cm
Šířka: 100 cm
Materiál: bukový masiv
Povrchová úprava: Vosk

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: