Dřevěná kuchyňská rohová skříňka s dvířky KNA90
Kód: AZUKNA90/CE/BZV AZUKNA90/CO/BZV AZUKNA90/P/BZV AZUKNA90/SK/BZV AZUKNA90/ST/BZV AZUKNA90/CE/HV AZUKNA90/CO/HV AZUKNA90/P/HV AZUKNA90/SK/HV AZUKNA90/ST/HV AZUKNA90/CE/SV AZUKNA90/CO/SV AZUKNA90/P/SV AZUKNA90/SK/SV AZUKNA90/ST/SV AZUKNA90/CE/TV AZUKNA90/CO/TV AZUKNA90/P/TV AZUKNA90/SK/TV AZUKNA90/ST/TV AZUKNA90/CE/BP AZUKNA90/CO/BP AZUKNA90/P/BP AZUKNA90/SK/BP AZUKNA90/ST/BP AZUKNA90/CE/AB AZUKNA90/CO/AB AZUKNA90/P/AB AZUKNA90/SK/AB AZUKNA90/ST/AB AZUKNA90/CE/BV AZUKNA90/CO/BV AZUKNA90/P/BV AZUKNA90/SK/BV AZUKNA90/ST/BV Zvolte variantu
Pouze nábytek z masivu
U nás pořídíte praktický a stylový dřevěný nábytek.

Vlastní kolekce
Vyberte si nábytek z našich vlastních kolekcí.

Vlastní doprava
Nábytek si zavážíme naší vlastní dopravou po celé České i Slovenské republice.
Související produkty
Detailní popis produktu
Kuchyňská rohová skříňka s dvířky KNA90 z masivu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spodní kuchyňské skříňky |
|---|---|
| Šířka: | 90 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Výška spodní skříňky bez desky: | 82-87 cm |
| Hloubka spodní skříňky: | 57 cm |
| Hloubka pracovní desky: | 60 cm |
| Tloušťka pracovní desky: | 3,8 cm |
| Šířka: | 90x90 cm |
| Dodáváno: | v celku |
| Materiál: | borovice |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.