Dřevěná kuchyňská skříňka s dvířky a šuplíkem KDS82
Kód: AZUKDS82/CE/BZV AZUKDS82/CO/BZV AZUKDS82/P/BZV AZUKDS82/SK/BZV AZUKDS82/ST/BZV AZUKDS82/CE/HV AZUKDS82/CO/HV AZUKDS82/P/HV AZUKDS82/SK/HV AZUKDS82/ST/HV AZUKDS82/CE/SV AZUKDS82/CO/SV AZUKDS82/P/SV AZUKDS82/SK/SV AZUKDS82/ST/SV AZUKDS82/CE/TV AZUKDS82/CO/TV AZUKDS82/P/TV AZUKDS82/SK/TV AZUKDS82/ST/TV AZUKDS82/CE/BP AZUKDS82/CO/BP AZUKDS82/P/BP AZUKDS82/SK/BP AZUKDS82/ST/BP AZUKDS82/CE/AB AZUKDS82/CO/AB AZUKDS82/P/AB AZUKDS82/SK/AB AZUKDS82/ST/AB AZUKDS82/CE/BV AZUKDS82/CO/BV AZUKDS82/P/BV AZUKDS82/SK/BV AZUKDS82/ST/BV Zvolte variantu
Pouze nábytek z masivu
U nás pořídíte praktický a stylový dřevěný nábytek.

Vlastní kolekce
Vyberte si nábytek z našich vlastních kolekcí.

Vlastní doprava
Nábytek si zavážíme naší vlastní dopravou po celé České i Slovenské republice.
Související produkty
Detailní popis produktu
Dřevěná kuchyňská skříňka s dvířky a šuplíkem KDS82
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spodní kuchyňské skříňky |
|---|---|
| Šířka: | 82 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Výška spodní skříňky bez desky: | 82-87 cm |
| Hloubka spodní skříňky: | 57 cm |
| Hloubka pracovní desky: | 60 cm |
| Tloušťka pracovní desky: | 3,8 cm |
| Dodáváno: | v celku |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.